هوراااااااااااااااااااااااااااا سفرنامه 1

 

سلام سلام صدتا سلام

بلاخره دوربین ما درست شد و حال بنده هم روبراه.هورا

ما سفر خیلی خوبی رو به خطه مازندارن داشتیم که براتون می گم روز اول از جاده چالوس رفتیم به سمت رامسر بابا کاظم از طرف شرکتشون توی رامسر یه ویلا گرفته بود و ساعت ٢ بعد از ظهر ما ویلا رو تحویل گرفتیم بعد از کمی استراحت رفتیم لب دریا و هنوانه خوری

دریا و هندوانه

فردا صبحش یعنی روز شنبه رفتیم از جاهای تاریخی رامسر دیدن کنیم و همین طور جواهر ده و تا تونستیم سوغاتی از مردم خوب روستای جواهرده خریدیم.

عشق مامان و شیر سنگی

بعد از ناهار و استراحت رفتیم دوهزار سه هزار توی تنکابن اونجاهم مناظر دیدنی زیادی داشت و خیلی بهمون خوش گذشت البته مادر جون مهدیار خیلی از جاها رو توی ماشین بودن به خاطر پادردشون و ما در این مورد خیلی ناراحت بودیم.

ما و هتل قدیم

خلاصه روز یکشنبه صبح رفتیم کاخ شاه رو توی رامسر دیدم متاسفانه اجاز ندادن که از داخل عکس بندازیم ولی از بیرون یه چند تایی عکس گرفتیم.

 

نفسم  در کاخ شاه

بعد از ظهر هم با مهدیار و عمه جون رفتیم شهر بازی که خیلی به مهدیار خوش گذشت و از موزه صنایع دستی مازندارن هم دیدن کردیم .

موش کوچولو و شهر بازی

 

پست ما هنوز هم ادامه داره ولی در این پست بیشتر نمی تونم عکس بذارم شرمندهخجالت

راستی نهم تیر یادتون نره بیاین پیش ما یه خبراییه ها

/ 9 نظر / 71 بازدید
طیبا

به به چه عکسهای نازی [ماچ][بغل] امیدوارم همیشه به سفر و شادی باشه براتون[بغل] راستی من فضولیم میاد چهار شنبه چه خبره[سوال]

مامان هیِژا

آخی اون عکس مهدیار که موهاشو زدی کنار چه موشی شده

پویان و مامان

به به بالاخره چشم ما روشن شد. خاله مریم این چهار شنبتم مثل سه شنبه پست قبلیته؟ روزت مبارک خاله جون. [گل][گل][گل]

مامان نورا

مریم جون قبل از هر چیز روزت مبارک باشه . سایه ی پر مهرت بر سرمهدیار جون تا همیشه مستدام باشه الهی . دیگه اینکه از ظواهر امر پیداست که خیلی به آقا مهدیار خوش گذشته ، انشاالله که همیشه خوش باشی . راستی راجع به عکسها هیچ توضیحی ندادی ، یعنی ما واقعا چشممون به جمال مامانی مموش خانمون روش شده ؟!!! هزار ماشالله به این مادر و پسر .

مامان نادیا

سلام روزتون با تاخیر مبارک امیدوارم همیشه در کنار هم خوش باشید