برای پسرکم

سلام دوستای گلم

بعد از چندی امروز صبح ساعت ۴  بی خوابی زد به سرم و بلند شدم تا روی پروژه ای که دیگه از روی استادش خجلم کار کنم. اول اومدم توی اینترنت تا یه کمی در مورد پروژه مورد نظر مطلب جمع کنم که اولین صفحه با گوگل آغاز شد و سرچ مطلب مورد نظر بعد از اون یه صفحه دیگه باز کردم و دردل گفتم تا این باز شه ببینیم توی مملکت چه خبره (آخه من هر وقت می یام توی اینترنت اول با سایت های س ی اسی شروع می کنم نه که مملکت مال بابامه باید ببینم توش چه خبره دیگهلبخند). خلاصه کم کم کار کردن روی پروژه منجر شد به روز کردن وبلاگ پسرک و بعدشم می خوام وبلاگ خودم رو آپ کنم.

یکی نیست بگه بابا نونت نبود آبت نبود درس خوندنت چی بود.

پسرک روز به روز جلوی چشمان من و همسر جان قد می کشه و بزرگ می شه و من هی قربون صدقش می رم و هی آرزو می کنم که بزرگتر و بزرگتر بشه و هی افسوس می خورم که چرا قدر گذشته رو ندونستم و هی قول می دم که جبران کنم ولی انگار زندگی به بد قولی های من عادت کرده و داره برای خودش پیش می ره. (همش شد هی)

خیلی وقت ننوشتم برای همین نمی دونم از کجا شروع کنم از سفر مشهد یا شیراز یا نایین یا اصفهان یا شمال که در مورد هیچ کدومشون گزارش سفر ندادم یا کلا در مورد قرارهای وبلاگی و دیدن دوستای گلم صحبت کنم.

شما به خوبی خودتون ببخشین از هر جا که چیزی یادم بیاد می نویسم.

سفر شیراز خیلی خوش گذشت ما و مامان ونوشه سارا کوچولو با هم بودیم و با این دوخانواده این سفر بیاد ماندنی شکل گرفت دعواهای مهدیار و سارا هم که هر دقیقه و هر ساعت رنگ و لعاب سفر رو زیاد می کرد و منجر به این می شد که بعضی موقع ها دل من بگیره و بعضی موقع ها دل مامان ونوشه.

بقیه سفر ها هم خیلی خوب و خاطره انگیز بود که وقت تنگ است و صحبت های من زیاد.

الان می خوام برم که نماز صبحم قضا می شه ولی همین جا قول می دم که ادامه این پست رو بنویسم.

/ 17 نظر / 23 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نرگس کوچولو

سلام مهدیار جون خوشحالم که بعد از مدت زیادی می بینمت من وبلاکمو آپ کردم با شاهکار های پیکاسوییم بیا ببینشون خوشحال میشم

عرشیا

سلام دوست عزیز اگه دنبال فیلم و سریال خارجی با قیمت پایین و زیرنویس فارسی می گردی حتما یکسری به ما بزن در ضمن خرید به صورت پستی و می تونی پول رو به مامور پست بدی. با تشکر فروشگاه بیا تو سریال www.bia2serial.com

مامان اکرم

سلام آفرین به تو بچه درسخون. ادامه بده مادر. منتظر پست بعدی هم هستیم[قلب]

عباس

سلام آقا مهدیار هم برای خودش استاد معمار شده

خانم معلم

سلام از وب زیبای آقا پسر گل دیدن کردم چرا بهش میگین موش کوچولو ؟؟ماشالله مردی شده خب خدا حفظشون کنه براتون[لبخند]